Neden Online Dershane ?

Günümüz teknolojisi bu noktaya gelirken bu gelişimden eğitim - öğretim yöntem ve teknikleri de payını aldı. Bilgisayarın ve internetin hemen hemen her eve girmesiyle birlikte uzaktan eğitim kavramı oluştu. Uzaktan eğitim modeli beraberinde pek çok avantajı da getirdi. Bu avantajlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz;

Fiziksel ortam ihtiyacı olmadığından dolayı eğitim maliyetinin azalmasının yanı sıra; ulaşım, yemek gibi giderlerin ortadan kalkmasını sağlar.

Online Eğitimin şüphesiz en büyük avantajı; öğrencilerin evlerinin güvenli ortamında, yolda harcadıkları enerji zamanlarını ders çalışmak için harcamasını sağlar.

Kullanılan profesyonel yazılımlar sayesinde öğretmen ile öğrenci, öğrenci ile öğrenci canlı olarak bağlantı kurabilir, ders esnasında kavranamayan kısma anında müdahele sağlanabilir.

Neden Nettekolej ?

Sıra ve sınırları ortadan kaldırarak. "Sıradışı Eğitim" sloganımızla hem alışılagelmiş eğitim yöntemlerinden farklı yöntemleri kullandığımızı hem de okul, dershane gibi fiziksel ortamlara ve sıralara ihtiyacımız olmadığını vurguluyoruz. Nettekoleji tercih etmek için elbette pek çok sebebiniz var bunlardan başlıcalarını sıralayalım;

MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmış yıllık planlarımıza göre derslerimizi alanında uzman öğretmen kadromuzla işliyoruz.

İleri teknolojili sanal sınıflarımız sayesinde öğrencilerimiz derslere sesli, görüntülü ve yazılı olarak katılabilmenin yanı sıra interaktif tahtaya da çizim yapabiliyorlar.

Derslerimizi çoklu zeka kuramına göre farklı zeka alanlarına hitap eden zengin içeriklerle oluşturuyoruz. Ders esnasında konu ile ilgili görseller, videolar, animasyonlar ve sesler paylaşarak kalıcı öğrenme sağlıyoruz.

Sanal sınıflarımızda tüm öğrencilerimiz en ön sırada ders işlerler ve öğrencilerin birbirinin dikkatini dağıtması söz konusu değildir.

Her ünite sonu "Ünite Tarama Testi" uygulayarak ünitenin ne kadar kavrandığını belirliyoruz. Bu analiz sonucunda veli ve öğrencilerimizle birlikte durum değerlendirmesi yaparak hedeflerimize ulaşıp ulaşamadığımızı belirliyoruz.

Soru çözme modülümüz ile öğrencilerimizin bize gönderdiği sorular 12 saat içinde uzman öğretmenlerimiz tarafından çözülüyor ve çözüm sisteme yükleniyor.

Herhangi bir nedenden dolayı derse giremediğinizde ya da aynı dersi tekrar görmek istediğinizde ders tekrarını ücretsiz sunuyoruz.

Tecrübeli teknik ekibimizle ve güçlü altyapımızla sizlere sorunsuz hizmet vermek için çalışıyoruz.