Biz Kimiz?

Nettekolej; uzman öğretmen kadrosuyla, basit arayüzü, güçlü altyapısı ve son teknoloji kullandığı sistemler ile rakiplerine model olmayı ve kullanıcılarına en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinen bir “online dershane” platformudur.

“Sıra Dışı Eğitim” sloganıyla girdiğimiz bu yolda sıraları ve sınırları ortadan kaldırarak öğrencilerimize evinin güvenli ve rahat ortamında ya da internet erişimi olan her yerde uzman ekibimiz ile eğitim veriyoruz.

Çağımız artık bilgi çağı ve doğru yanlış, gerekli gereksiz bir çok bilgiye ulaşmak mümkün ancak önemli olan “doğru ve gerekli bilgiye” ulaşmak olduğu için öğrencilerimize bilgi yığınları arasında kaybolmadan uzman bir ekibin rehberliğinde yol gösteriyoruz.

Eğitimin herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz. Eğitimi tüm öğrencilerimizin ulaşabileceği şekle getirerek eğitimde fırsat eşitliğini sağlamaya yönelik adımlar atıyoruz.

Günümüz teknolojisini aktif olarak kullanan çocuklarımız bu yeteneklerini Nettekolej sayesinde derslerine yansıtabilecekler. Hem de sizin gözetiminizde

Misyonumuz

Öğrenci ve veliyi odak noktası alarak yaptığımız çalışmalarla onların ihtiyaçlarına en doğru yoldan, en uygun ve pratik çözümleri sunan, internet aracılığı ile sınırları kaldırarak mekândan bağımsız olarak her kesime hitap eden, eğitimde fırsat eşitliği sağlayarak, öğrenci ve veli memnuniyetini her şeyden önce tutan her zaman kendini yenileyen sıra dışı bir uzaktan eğitim kuruluşu olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’de online dershanecilik sektöründe her vatandaşımızın ulaşabildiği, güvenilir, çağdaş eğitime önem veren, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyen, elde ettiği başarıyı kalıcı kılan, veli ve öğrencilerin ilk tercih ettiği bir kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

  • - Güvenilirlik
  • - Dürüstlük
  • - Erişilebilirlik
  • - Sürekli Gelişim
  • - Öğrenci Merkezlilik